Sacmi Packaging & Chocolate

przemysł

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w konsekwencji zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.

Zasadniczym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez wytwarzanie, transport, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dystrybucji produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy urządzeń wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie przygotowywania, utworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i całkowicie przystosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.

Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest kreowanie automatycznych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora otrzymać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie skończony artykuł zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.


Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować ewentualne szkody z tego tytułu.

Oceń ten post!
[Total: 1 Average: 5]